Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-02-09 11:26:36 4775

Hát az a 28 se sok ám.

Nekem néha 11-22 is kevéske.

 

:)))

Előzmény:
[Balage] Creative Commons License 2007-02-07 14:04:33 4767
nem egyenlő az s1 meg a pro1
pro1: <a href="http://www.digifenykep.hu/index.php?pdata=1&topic=description&product_id=52" target="_blank">pro1</a>
s1 is: <a href="http://www.digifenykep.hu/index.php?pdata=1&topic=description&product_id=14" target="_blank">s1 is</a>

és itt egy link a canon a710re: canon a710

Nem profi fotókat akarok csinálni, csak élményfotózásra kellene, meg tanulgatni a fotós dolgokat. Hogyan kell használn a záridőt, blendét, stb, stb.

bernis: A képstabot nem is akarom használni víz alatt, mert természetesen megkavarja a más közeg.
Ha S1 lesz akkor használtan. Bár jelenleg talán az oly SP350 ami vezet, énis jókat olvastam az optikájáról.

Ha jól sejtem a 28 mm azért jobb ugye, mert közeli témánál több minden fér rá a képre. Víz alatt meg ugye nem csinálunk tájképeket. De mennyire elég a 25 mm egy kezdőnek? egyáltalán ugy általában milyen távoli szokott lennia téma, ha nem makróztok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!