Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-02-09 11:21:18 4773

Ja már látom, vót ezeknel olyanjuk is.

 

:)))

Előzmény:
bernis Creative Commons License 2007-02-07 13:33:52 4766
A Canon S1 IS stabilizált (IS) objektíves nagyzoomos gép. Kifutott típus (az S3-nál tart a sorozat), csak 3MPx, és hiába nagy a zoom, csak 38 mm eqv-ről indul, tehát praktice nincs nagylátószög. Viszont létezik hozzá óccsó gyári tok. Nem volt alkalmam kipróbálni, de olvstam, hogy a vízalatti himbi-limbi, mivel különbözik a szárazon szokásos rezgésektől, megbolondítja stabilizását, jobb kikapcsolni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!