Canon S1= PowerShot PRO1????
Hát ez nehéz dolog lesz.
:))))
S1; S70; SP350 már nem létező modellek.
Az A710-et meg hírből sem ismerem.
Tudásban a legtöbbet nyújtó az S1.
Cserébe lesz hozzá, egy kicsinek éppen nem mondható tokod.
Nagylátószög miatt, az S1, S70-ből választanék.
Külső vakucsatlakozás miatt, meg az S1, SP-350-ből.
Az SP-350 képminőségét viszont dicsérik.
A tok hozzá most éppen akciós a Medikernél, de csak azért mert vázat már nem lehet kapni hozzá. :)))
(talán van valahol elfekvőben)
Mútlkor meg volt egy darab S60 náluk, asszem 50e alatt.
Szerintem először nézz szét, mi az ami kapható.
Ha neten látod, hogy rendelhető, meg ilyesmi, az már felejtős.
El kell menni, el kell kérni, meg kell fogni.
:)))) |