|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2007-02-06 23:42:39
|
1608
|
hurra!
mondjuk eloszor is megismerem a fajtat, korulnezek, es jo helyrol veszek igeretes kutyat.
amugy eppen egy ilyen onjelolt zseni talan alig 2 eves mar egyszer tuti szult es kezdodo mehgyulladassal kibaszott szukaja labadozik nalam:( |
|
 |
zsuzsa
2007-02-06 23:40:32
|
1607
|
| Azt még szerettem volna hozzátenni, hogy biztos ért a fajtához, hiszen a nevét is hibátlanul irta le. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-02-06 23:39:13
|
1606
|
Nézd Fülopmami , hirdet a jövő aranykoszorus tenyésztője is :
48.) Keresek Basset hound kiskutyákat tricolor színben továbtenyésztésre és Angol cocker spániel kan kiskutyát továbtenyésztésre . Szolnok, Békés, Hajdu megyéböl. E- mail. K700a@citromail. hu -------------------------------------------------------------------------------- Hely: Jász-Nagykun-Szolnok megye Feladás dátuma: 2007-02-05 Feladó neve (üzenet küldés): Nincs név megadva Lejárat dátuma: 2007-03-22
Apróhirdetés adminisztrációja Apróhirdetés azonosítója:5840235 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|