|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2007-02-06 23:35:16
|
1603
|
| vegul is 8 hetesen oltas nekul rendben! |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-02-06 23:32:25
|
1600
|
23.) ELADÓK! ! ! Pekingi palota pincsi kislány kutyusok, 8hetesek, nagyon szépek, alomra szoktatva, féregtelenitve, tk. nélkül, és oltásnélkül. Gyönyörü szinüek, egy fekete és egy krém szinü, nagyon cuki kislányok. Már elvíhetők, KÉREM, CSAK ÁLLAT SZERETŐK HÍVJANAK! Érdeklödni a 06- 30- 4769194- es. számon, dél. 8- tól, este 22- ig.
-------------------------------------------------------------------------------- Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2007-02-05 Feladó neve (üzenet küldés): Nincs név megadva Lejárat dátuma: 2007-03-22
Telefon: 06-30-4769194 Apróhirdetés adminisztrációja Apróhirdetés azonosítója:5843046
Ezeknek már oltás se jutott... és mi az, hogy alomra szoktatva ? Telerakta reklámújsággal a linoleumot? És kizárólag állatszeretőknek... |
|
Előzmény:
 |
Fülöpmami
2007-02-06 22:56:13
|
1599
|
ah, ne is kerdezz! orditok! a minap kerestt meg egy ismerosom hoyg tudok-e szaporitorol a szomszed faluban. egy baratja, minden lebeszeles ellenere az allomason, mas uj gazdikkal egyetemben atvett egy ilyen kis kutyust, a fajtaja most nem ugrik be, de ilyen kis tarsasagi kutya. na most keresi az urget, mert a telefont azota nem veszi fel, a kiskutya 3 nap mulva parvoban meghalt:( mondjuk nem tudom mire szamit, ez az ember meg azt is letagadja hogy latta valaha! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|