|
|
|
|
 |
zsuzsa
2007-02-06 23:32:25
|
1600
|
23.) ELADÓK! ! ! Pekingi palota pincsi kislány kutyusok, 8hetesek, nagyon szépek, alomra szoktatva, féregtelenitve, tk. nélkül, és oltásnélkül. Gyönyörü szinüek, egy fekete és egy krém szinü, nagyon cuki kislányok. Már elvíhetők, KÉREM, CSAK ÁLLAT SZERETŐK HÍVJANAK! Érdeklödni a 06- 30- 4769194- es. számon, dél. 8- tól, este 22- ig.
-------------------------------------------------------------------------------- Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2007-02-05 Feladó neve (üzenet küldés): Nincs név megadva Lejárat dátuma: 2007-03-22
Telefon: 06-30-4769194 Apróhirdetés adminisztrációja Apróhirdetés azonosítója:5843046
Ezeknek már oltás se jutott... és mi az, hogy alomra szoktatva ? Telerakta reklámújsággal a linoleumot? És kizárólag állatszeretőknek... |
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2007-02-06 22:56:13
|
1599
|
ah, ne is kerdezz! orditok! a minap kerestt meg egy ismerosom hoyg tudok-e szaporitorol a szomszed faluban. egy baratja, minden lebeszeles ellenere az allomason, mas uj gazdikkal egyetemben atvett egy ilyen kis kutyust, a fajtaja most nem ugrik be, de ilyen kis tarsasagi kutya. na most keresi az urget, mert a telefont azota nem veszi fel, a kiskutya 3 nap mulva parvoban meghalt:( mondjuk nem tudom mire szamit, ez az ember meg azt is letagadja hogy latta valaha! |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2007-02-06 22:50:30
|
1598
|
13.) TÖKÉLETES BICHON HAVANÉZE KISKUTYÁK GAZDIRA VÁRNAK AZ ELSŐ VÉDŐOLTÁST ÉS A NEMZETKÖZI OLTÁSI BIZONYÍTVÁNY MÁR MEGKAPTÁK. A FÉREGTELENÍTÉS IS BEFEJEZŐDÖTT. A KISKUTYÁK, VAGY AZONNAL ELVIHETŐK, NAGYON ELEVENEK NAGYON SZÉPEK, TÖKÉLETESEN ESZNEK ÉS UJSÁGPAPIRRA VÉGZIK A DOLGUKAT. A KISKUTYÁK SZÍNÖSSEÉLLÍTÁSA A FEHÉRTŐL A (JELENLEG TRENDI ) BARNÁN ÁT A FEKETÉIG TART. NÁLUNK ALKUDNI IS LEHET, DE CSAK EGY PICIT. KÉREM AZ hart60@freemail. hu 06/30 205 85 09.
-------------------------------------------------------------------------------- Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2007-02-06 Feladó neve (üzenet küldés): HART PÉTER Lejárat dátuma: 2007-03-23
Telefon: 06/30 205 85 09 Ár: 45.000 Apróhirdetés adminisztrációja Apróhirdetés azonosítója:5844397
Na ez egy jó üzletember. Próbálom kiszedni a lényeget a hirdetésből. Szóval valószinüleg a szülőknek sincs törzskönyve, különben irná. Nyilván a kicisknek sincs, különben irná. A féregtelenités hogy fejeződik be? Azt rendszeresen kell adni, tehát nyilván adott neki 1x vagy 2x banminth pasztát. Az első védőoltást kapták meg, tehát elmultak 6 hetesek. Mi az a nemzetközi oltási bizonyitvány ? Fülöpmami, ez milyne népbuttás már megint ? Szines a boritója és benne van angolul is az oltás neve ? Nyilván nem állatutlevél, mert akkor irná, hogy chipelve van. Tehát kutyagyártók vagyunk, csókolom. 60-ért már vehetne chipeltet, törzskönyveset jó helyről, de nálunk alkudni is lehet a 45-ből egy ezrest ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|