|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2007-02-06 22:56:13
|
1599
|
ah, ne is kerdezz! orditok! a minap kerestt meg egy ismerosom hoyg tudok-e szaporitorol a szomszed faluban. egy baratja, minden lebeszeles ellenere az allomason, mas uj gazdikkal egyetemben atvett egy ilyen kis kutyust, a fajtaja most nem ugrik be, de ilyen kis tarsasagi kutya. na most keresi az urget, mert a telefont azota nem veszi fel, a kiskutya 3 nap mulva parvoban meghalt:( mondjuk nem tudom mire szamit, ez az ember meg azt is letagadja hogy latta valaha! |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-02-06 22:50:30
|
1598
|
13.) TÖKÉLETES BICHON HAVANÉZE KISKUTYÁK GAZDIRA VÁRNAK AZ ELSŐ VÉDŐOLTÁST ÉS A NEMZETKÖZI OLTÁSI BIZONYÍTVÁNY MÁR MEGKAPTÁK. A FÉREGTELENÍTÉS IS BEFEJEZŐDÖTT. A KISKUTYÁK, VAGY AZONNAL ELVIHETŐK, NAGYON ELEVENEK NAGYON SZÉPEK, TÖKÉLETESEN ESZNEK ÉS UJSÁGPAPIRRA VÉGZIK A DOLGUKAT. A KISKUTYÁK SZÍNÖSSEÉLLÍTÁSA A FEHÉRTŐL A (JELENLEG TRENDI ) BARNÁN ÁT A FEKETÉIG TART. NÁLUNK ALKUDNI IS LEHET, DE CSAK EGY PICIT. KÉREM AZ hart60@freemail. hu 06/30 205 85 09.
-------------------------------------------------------------------------------- Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2007-02-06 Feladó neve (üzenet küldés): HART PÉTER Lejárat dátuma: 2007-03-23
Telefon: 06/30 205 85 09 Ár: 45.000 Apróhirdetés adminisztrációja Apróhirdetés azonosítója:5844397
Na ez egy jó üzletember. Próbálom kiszedni a lényeget a hirdetésből. Szóval valószinüleg a szülőknek sincs törzskönyve, különben irná. Nyilván a kicisknek sincs, különben irná. A féregtelenités hogy fejeződik be? Azt rendszeresen kell adni, tehát nyilván adott neki 1x vagy 2x banminth pasztát. Az első védőoltást kapták meg, tehát elmultak 6 hetesek. Mi az a nemzetközi oltási bizonyitvány ? Fülöpmami, ez milyne népbuttás már megint ? Szines a boritója és benne van angolul is az oltás neve ? Nyilván nem állatutlevél, mert akkor irná, hogy chipelve van. Tehát kutyagyártók vagyunk, csókolom. 60-ért már vehetne chipeltet, törzskönyveset jó helyről, de nálunk alkudni is lehet a 45-ből egy ezrest ... |
|
Előzmény:
 |
Fülöpmami
2007-02-05 10:04:01
|
1595
|
jaja, majd jonne a hirdetes hogy a gyerek latta a jurassik parkban es dinot akar:)))
amugy vannak agyloveses emberek. a multkor egy faszival beszeltem, aki kutyat akart orokbefogadni, mert a gyerek ezt akarja, es kiderult hogy ugy gondolta az erkelyen tartja!!!!!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|