Keresés

Részletes keresés

amarok0 Creative Commons License 2007-02-07 10:41:41 882

Igen, igen!

Időben meg én is tavaszra-nyárra gondoltam (az se mindegy, hol-mikor lesz),

de azért alkalomadtán nagyon örülnék, ha megkérdeznéd!  :))

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-02-06 13:38:29 881
nyáron van több bemutató, majd megkérdezem, mikor lesz olyan, amit nem iskoláknak tart, hanem esetleg kötetlenebbül bárkinek
Előzmény:
amarok0 Creative Commons License 2007-02-06 13:32:08 880
Jaj de jó lesz!!! Most aztán várhatom...Bár, egyszer-valamikor nagyon szívesen megnézném őt egy bemutatón is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!