|
|
|
|
 |
amarok0
2007-02-07 10:41:41
|
882
|
Igen, igen!
Időben meg én is tavaszra-nyárra gondoltam (az se mindegy, hol-mikor lesz),
de azért alkalomadtán nagyon örülnék, ha megkérdeznéd! :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-02-06 13:38:29
|
881
|
| nyáron van több bemutató, majd megkérdezem, mikor lesz olyan, amit nem iskoláknak tart, hanem esetleg kötetlenebbül bárkinek |
|
Előzmény:
 |
amarok0
2007-02-06 13:32:08
|
880
|
| Jaj de jó lesz!!! Most aztán várhatom...Bár, egyszer-valamikor nagyon szívesen megnézném őt egy bemutatón is... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|