Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-02-06 13:38:29 881
nyáron van több bemutató, majd megkérdezem, mikor lesz olyan, amit nem iskoláknak tart, hanem esetleg kötetlenebbül bárkinek
A hozzászólás:
amarok0 Creative Commons License 2007-02-06 13:32:08 880
Jaj de jó lesz!!! Most aztán várhatom...Bár, egyszer-valamikor nagyon szívesen megnézném őt egy bemutatón is...
Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2007-02-06 09:06:37 879
Egyszer megkérem Pítgazdiékat, hogy hozzák be Borókát, amikor ott vagyok és készítek neked képeket. Bár Boróka nem biztos, hogy díjazni fogja a jelenlétemet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!