|
|
|
|
 |
Tima2
2007-02-06 13:38:29
|
881
|
| nyáron van több bemutató, majd megkérdezem, mikor lesz olyan, amit nem iskoláknak tart, hanem esetleg kötetlenebbül bárkinek |
|
A hozzászólás:
 |
amarok0
2007-02-06 13:32:08
|
880
|
| Jaj de jó lesz!!! Most aztán várhatom...Bár, egyszer-valamikor nagyon szívesen megnézném őt egy bemutatón is... |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-02-06 09:06:37
|
879
|
| Egyszer megkérem Pítgazdiékat, hogy hozzák be Borókát, amikor ott vagyok és készítek neked képeket. Bár Boróka nem biztos, hogy díjazni fogja a jelenlétemet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|