Keresés

Részletes keresés

amarok0 Creative Commons License 2007-02-06 13:32:08 880
Jaj de jó lesz!!! Most aztán várhatom...Bár, egyszer-valamikor nagyon szívesen megnézném őt egy bemutatón is...
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-02-06 09:06:37 879
Egyszer megkérem Pítgazdiékat, hogy hozzák be Borókát, amikor ott vagyok és készítek neked képeket. Bár Boróka nem biztos, hogy díjazni fogja a jelenlétemet.
Előzmény:
amarok0 Creative Commons License 2007-02-05 12:42:39 877

Nem...:(

 

És BoRÓKÁról sem írsz semmit:(((

 

Riki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!