|
|
|
|
 |
zsuzsa
2007-02-06 22:42:46
|
1597
|
Azért irtam komodói varánuszt, mert azokról multkor olvastam, hogy pár éve megettek egy svájci biológust , csapatban támadnak és a nyálukban olyan bacilusok vannak, hogy a megsebzett áldozat meghal vérmérgezésben, csak ki kell várniuk. Ha nem lenne védett, biztos lenne olyan barom, aki ilyet szeretne tartani....
|
|
A hozzászólás:
 |
Dávid1
2007-02-05 15:34:04
|
1596
|
Hello!
Varánuszt lehet venni, csak éppen nem ezt a fajt, és múltkor pápaszemes kajmánt is láttam eladót! Csak megnyugtatásul! ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|