Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2007-02-06 22:42:46 1597
Azért irtam komodói varánuszt, mert azokról multkor olvastam, hogy pár éve megettek egy svájci biológust , csapatban támadnak és a nyálukban olyan bacilusok vannak, hogy a megsebzett áldozat meghal vérmérgezésben, csak ki kell várniuk.
Ha nem lenne védett, biztos lenne olyan barom, aki ilyet szeretne tartani....

A hozzászólás:
Dávid1 Creative Commons License 2007-02-05 15:34:04 1596

Hello!

Varánuszt lehet venni, csak éppen nem ezt a fajt, és múltkor pápaszemes kajmánt is láttam eladót! Csak megnyugtatásul! ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!