|
|
|
|
 |
Tima2
2007-02-06 09:06:37
|
879
|
| Egyszer megkérem Pítgazdiékat, hogy hozzák be Borókát, amikor ott vagyok és készítek neked képeket. Bár Boróka nem biztos, hogy díjazni fogja a jelenlétemet. |
|
 |
Tima2
2007-02-05 13:18:39
|
878
|
Figyelni kell, hátha ismétlik:(
Riki jól van, kövér disznó, jó az étvágya, nő a szőr a farkán (jövő nyár végéig:( )
Borókáról nem tudok túl sokat írni, nem szoktam vele találkozni, ha átmegyek hozzájuk, lapít a ketrecében. Most készült el az új helye, ami nagyobb, tágasabb. |
|
A hozzászólás:
 |
amarok0
2007-02-05 12:42:39
|
877
|
Nem...:(
És BoRÓKÁról sem írsz semmit:(((
Riki? |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-02-05 12:03:35
|
876
|
Vasárnap a Duna Tv-n 15.20-kor volt a Budapesti vadon egyik változata. Ez nem a mozifilm volt, hanem egy színészek nélküli természetfilm.
Sajnos nem tudtam előbb szólni, mert én is csak vasárnap tudtam meg:(
Látta valaki? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|