Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2007-02-06 09:06:37 879
Egyszer megkérem Pítgazdiékat, hogy hozzák be Borókát, amikor ott vagyok és készítek neked képeket. Bár Boróka nem biztos, hogy díjazni fogja a jelenlétemet.
Tima2 Creative Commons License 2007-02-05 13:18:39 878

Figyelni kell, hátha ismétlik:(

Riki jól van, kövér disznó, jó az étvágya, nő a szőr a farkán (jövő nyár végéig:( )

 

Borókáról nem tudok túl sokat írni, nem szoktam vele találkozni, ha átmegyek hozzájuk, lapít a ketrecében. Most készült el az új helye, ami nagyobb, tágasabb.

A hozzászólás:
amarok0 Creative Commons License 2007-02-05 12:42:39 877

Nem...:(

 

És BoRÓKÁról sem írsz semmit:(((

 

Riki?

Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2007-02-05 12:03:35 876

Vasárnap a Duna Tv-n 15.20-kor volt a Budapesti vadon egyik változata. Ez nem a mozifilm volt, hanem egy színészek nélküli természetfilm.

Sajnos nem tudtam előbb szólni, mert én is csak vasárnap tudtam meg:(

Látta valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!