Keresés

Részletes keresés

amarok0 Creative Commons License 2007-02-05 12:42:39 877

Nem...:(

 

És BoRÓKÁról sem írsz semmit:(((

 

Riki?

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-02-05 12:03:35 876

Vasárnap a Duna Tv-n 15.20-kor volt a Budapesti vadon egyik változata. Ez nem a mozifilm volt, hanem egy színészek nélküli természetfilm.

Sajnos nem tudtam előbb szólni, mert én is csak vasárnap tudtam meg:(

Látta valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!