|
|
|
|
 |
zsuzsa
2007-02-06 22:50:30
|
1598
|
13.) TÖKÉLETES BICHON HAVANÉZE KISKUTYÁK GAZDIRA VÁRNAK AZ ELSŐ VÉDŐOLTÁST ÉS A NEMZETKÖZI OLTÁSI BIZONYÍTVÁNY MÁR MEGKAPTÁK. A FÉREGTELENÍTÉS IS BEFEJEZŐDÖTT. A KISKUTYÁK, VAGY AZONNAL ELVIHETŐK, NAGYON ELEVENEK NAGYON SZÉPEK, TÖKÉLETESEN ESZNEK ÉS UJSÁGPAPIRRA VÉGZIK A DOLGUKAT. A KISKUTYÁK SZÍNÖSSEÉLLÍTÁSA A FEHÉRTŐL A (JELENLEG TRENDI ) BARNÁN ÁT A FEKETÉIG TART. NÁLUNK ALKUDNI IS LEHET, DE CSAK EGY PICIT. KÉREM AZ hart60@freemail. hu 06/30 205 85 09.
-------------------------------------------------------------------------------- Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2007-02-06 Feladó neve (üzenet küldés): HART PÉTER Lejárat dátuma: 2007-03-23
Telefon: 06/30 205 85 09 Ár: 45.000 Apróhirdetés adminisztrációja Apróhirdetés azonosítója:5844397
Na ez egy jó üzletember. Próbálom kiszedni a lényeget a hirdetésből. Szóval valószinüleg a szülőknek sincs törzskönyve, különben irná. Nyilván a kicisknek sincs, különben irná. A féregtelenités hogy fejeződik be? Azt rendszeresen kell adni, tehát nyilván adott neki 1x vagy 2x banminth pasztát. Az első védőoltást kapták meg, tehát elmultak 6 hetesek. Mi az a nemzetközi oltási bizonyitvány ? Fülöpmami, ez milyne népbuttás már megint ? Szines a boritója és benne van angolul is az oltás neve ? Nyilván nem állatutlevél, mert akkor irná, hogy chipelve van. Tehát kutyagyártók vagyunk, csókolom. 60-ért már vehetne chipeltet, törzskönyveset jó helyről, de nálunk alkudni is lehet a 45-ből egy ezrest ... |
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2007-02-05 10:04:01
|
1595
|
jaja, majd jonne a hirdetes hogy a gyerek latta a jurassik parkban es dinot akar:)))
amugy vannak agyloveses emberek. a multkor egy faszival beszeltem, aki kutyat akart orokbefogadni, mert a gyerek ezt akarja, es kiderult hogy ugy gondolta az erkelyen tartja!!!!!!!!!! |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2007-02-05 10:01:33
|
1594
|
én nem tartanák bassetet, mert 4. emeleten lakunk lift nélkül, de par dolgot tudodk rola, ami miatt meg sem fordul a fejemben, még kósza ötlet szinten sem pl egyedül nem erzi jol magát, két kutyat meg vegkepp nem tudnek ölben levinni, vadaszkutya, tehat sokat kellene mozognia, különben veszelyesen meghizhat , ugyanakkor mi nem vagyunk tul kirandulosok stb de ezek a nagyon alacsony IQ-ju anyukak nem szoktak utanaolvasni, milyen igenyei vannak az ohajtott kutyanak ? ( madarnak, halnak, krokodilnak stb )
Még szerencse, hogy bizonyos allatokkal tilos kereskedni, sok barom biztos probalna komodoi varanuszt szerezni vagy hasonlot |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|