|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2007-02-05 10:04:01
|
1595
|
jaja, majd jonne a hirdetes hogy a gyerek latta a jurassik parkban es dinot akar:)))
amugy vannak agyloveses emberek. a multkor egy faszival beszeltem, aki kutyat akart orokbefogadni, mert a gyerek ezt akarja, es kiderult hogy ugy gondolta az erkelyen tartja!!!!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-02-05 10:01:33
|
1594
|
én nem tartanák bassetet, mert 4. emeleten lakunk lift nélkül, de par dolgot tudodk rola, ami miatt meg sem fordul a fejemben, még kósza ötlet szinten sem pl egyedül nem erzi jol magát, két kutyat meg vegkepp nem tudnek ölben levinni, vadaszkutya, tehat sokat kellene mozognia, különben veszelyesen meghizhat , ugyanakkor mi nem vagyunk tul kirandulosok stb de ezek a nagyon alacsony IQ-ju anyukak nem szoktak utanaolvasni, milyen igenyei vannak az ohajtott kutyanak ? ( madarnak, halnak, krokodilnak stb )
Még szerencse, hogy bizonyos allatokkal tilos kereskedni, sok barom biztos probalna komodoi varanuszt szerezni vagy hasonlot |
|
Előzmény:
 |
Fülöpmami
2007-02-05 09:54:02
|
1591
|
Eladó basset szuka kiskutyát keresünk családi kedvencnek törzskönyv nélkül. Lehetőleg Pest közelében vagy pestre szállítással. szaboanyuka@vipmail.hu
na igen, ez a masik kedvencem, hozzatok hazhoz! aztan ha kiderul kesobb hogy mosomedve akkor azt se tudd hol vetted! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|