|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2007-02-05 10:00:10
|
1593
|
| arrol meg ne is beszeljunk hogy uton utfelen tenyeszminosegu buli szukakat osztogatnak ajandekba |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2007-02-05 09:55:51
|
1592
|
Olyna jo lenne elbeszelgetni ezzel a joemberrel arrol, hogy miböl fizeti majd az oltasait a kutyanak, a tenyesszemlet, a MEOE tagsagot, az ultrahangot, a fedeztetest, a császárt, a felszerelést stb
Vagy majd jön a hirdetés, hogy "szuka kutyamnak fedezökant keresek ingyen, penzem nincs" |
|
Előzmény:
 |
Fülöpmami
2007-02-05 09:43:40
|
1590
|
Sziasztok. Angol buldog vagy Francia buldog szuka kutyát keresek kölyök viszadásal vagy valami csere pénzt nemtudok érte adni de nagyon szeretnék ilyen kutyust és hálás lenék érte ha van irjatok vagy hivjatok és megyek érte köszönöm szépen.
aztan majd ha csaszarozni kell a buli szukat akkor az orvosnak termeszetben fizet? meg csak meg sem probalja titkolni mire kell a kutya! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|