Keresés

Részletes keresés

Mike McCready Creative Commons License 2007-02-01 17:06:32 200

Keson szoltal...:)

 

A hozzászólás:
Lugosi Dániel Creative Commons License 2007-02-01 17:01:17 199

Én PhotoPress tanfolyamot ajánlom neked, ha bele akarsz kostolni mindenbe. a 10 alkalmas alapfokú tanfolyamunk izelitot ad sok dologból, az alapot megtanulod mindneképpen, jók a tanárok is nagyon. Ez persze most önreklám, de tényleg jók voltak eddig az órák, 2-3 hét mulva indul a következő csoport.

 

www.photopress.hu

 

 

Előzmény:
Mike McCready Creative Commons License 2007-01-31 15:08:51 196

Koszi.

Igazsag szerint a Szellemkep nekem nem jatszik, es ugy nez ki, hogy az ASA sem.

A fekete-feher technika annyira nem fontos nekem jelenleg. Szerintem a Chromogenic Arts marad, alapokra jo lesz talan. Utana meg ki tudja...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!