|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Lugosi Dániel
2007-02-01 17:01:17
|
199
|
Én PhotoPress tanfolyamot ajánlom neked, ha bele akarsz kostolni mindenbe. a 10 alkalmas alapfokú tanfolyamunk izelitot ad sok dologból, az alapot megtanulod mindneképpen, jók a tanárok is nagyon. Ez persze most önreklám, de tényleg jók voltak eddig az órák, 2-3 hét mulva indul a következő csoport.
www.photopress.hu
|
|
Előzmény:
 |
Mike McCready
2007-01-31 15:08:51
|
196
|
Koszi.
Igazsag szerint a Szellemkep nekem nem jatszik, es ugy nez ki, hogy az ASA sem.
A fekete-feher technika annyira nem fontos nekem jelenleg. Szerintem a Chromogenic Arts marad, alapokra jo lesz talan. Utana meg ki tudja... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|