Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
..::Röno::.. Creative Commons License 2007-01-30 22:09:13 68

Relativ, attól függ hol szeretnél portrét készíteni.

Ha kis beltérben, akkor jó az 50/1.8 vagy 50/1.4, attól függően mennyi pénzed van rá, persze mint leírtad nem túl sok, mert mondtam volna még az 50/1.2 L-et is. :)))

Szabadban jó a 85/1.8 és a 100/2 is, de szintén a felsőbb kategóriás 85/1.2 L is. ;)

Előzmény:
Forte1984 Creative Commons License 2007-01-30 16:17:37 64
Helló, totál amatör vagyok, milyen obit ajánlotok portréhoz, nem a millásokra gondoltam, hanem hallotam hogy a 100mm már jó a 1,6x miatt meg hogy ebben a tartományban már nem torzít, mert próbálgattam a régi 18-50 és ott bizony voltak manófejek :-)


Köszönök mindenféle segítséget!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!