Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
agent01 Creative Commons License 2007-01-30 21:50:30 67

Canon 85/1.8 USM

A 100-as már nagy, túl messze kell menned.

Nekem előbbi van.

Előzmény:
Forte1984 Creative Commons License 2007-01-30 16:17:37 64
Helló, totál amatör vagyok, milyen obit ajánlotok portréhoz, nem a millásokra gondoltam, hanem hallotam hogy a 100mm már jó a 1,6x miatt meg hogy ebben a tartományban már nem torzít, mert próbálgattam a régi 18-50 és ott bizony voltak manófejek :-)


Köszönök mindenféle segítséget!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!