|
|
|
|
 |
jamescook
2007-01-30 23:51:49
|
505
|
szia!
A matt-ker kft árul, m42-es véggel talán van is nekik, ha jól emlékszem 40e körül.
mattker.hu Bp. 1191 Üllői út 216/9 tel:348-0835
|
|
 |
Salvataggio
2007-01-30 21:55:49
|
504
|
http://www.rugift.com/photocameras/zenitar_m_fisheye_lens.htm http://babelfish.altavista.com/babelfish/trurl_pagecontent?lp=ru_en&url=http%3A%2F%2Fkamera.ru |
|
A hozzászólás:
 |
kohalmik
2007-01-30 20:29:32
|
497
|
Sziasztok!
rendeltem extr.....gital-on MC Zenitar 16/F2,8 M42 obit.
már kb. 2 hónapja csak jön...jön...jön...
ha valaki tudna segíteni hogy valóban vehessek egyet megköszönném :)
üdv.:Kálmán
kohalmik@t-mobilepartner.hu
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|