Keresés

Részletes keresés

jamescook Creative Commons License 2007-01-30 23:51:49 505

szia!

 

A matt-ker kft árul, m42-es véggel talán van is nekik, ha jól emlékszem 40e körül.

mattker.hu  Bp. 1191 Üllői út 216/9 tel:348-0835

 

 

Salvataggio Creative Commons License 2007-01-30 21:55:49 504
http://www.rugift.com/photocameras/zenitar_m_fisheye_lens.htm
http://babelfish.altavista.com/babelfish/trurl_pagecontent?lp=ru_en&url=http%3A%2F%2Fkamera.ru
A hozzászólás:
kohalmik Creative Commons License 2007-01-30 20:29:32 497

Sziasztok!

 

rendeltem extr.....gital-on MC Zenitar 16/F2,8 M42 obit.

már kb. 2 hónapja csak jön...jön...jön...

 

ha valaki tudna segíteni hogy valóban vehessek egyet megköszönném :)

 

üdv.:Kálmán

 

kohalmik@t-mobilepartner.hu

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!