Keresés

Részletes keresés

Biotech Creative Commons License 2007-01-31 08:36:53 507

Szia!

 

Nekem van. Az egyik példány eléggé csapnivaló. A képen a pontszerű fényforrás képe elipszis alakú. Olyan, mintha valamelyik lencse feszűlne a foglalatában. Sajnos még nem találtam leírást, hogy lehetne szétszedni és megjavítani.

 

De! Van egy másik is. Ez viszont nagyon jó képalkotású!

 

Ha van módod, próbáld ki. Ezekszeint jó is lehet!

 

Keveset ne adj egy rosszért, inkább keress egy másikat!

 

 

Üdv: Zoli

 

A hozzászólás:
_attis Creative Commons License 2007-01-29 22:10:46 495
Szevasztok!
Mi a véleményetek a Tair-3S 300mm f/4.5-ről, a Zenit fotópuskáról?
Mennyit érdemes kiadni érte? Egy Fuji S3-hoz gondoltam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!