|
|
|
|
 |
Mike McCready
2007-01-30 09:57:22
|
193
|
Szia!
Igazabol altalanos fotos dolgok erdekelnek (rendezvenyek fotozasa, termeszet, portre, elvont fotok), technikai reszek, vakus fotozas, megfelelo objektivek, beallitasok, szinhomerseklet, feheregyensuly, ilyesmi.
Analog fotoztam egy ideig, de azt sem verkomoly szinten.
Lenne fotosmunkam dogivel, csak nem akarok nekiallni segghulyen, pofamrol leegne a bor:)) |
|
A hozzászólás:
 |
-Kirikou-
2007-01-29 22:08:47
|
192
|
Chromogenic Arts-ot én végigjártam, kezőt is, haladót is. Ajánlom több szempontból is. Nemtom konkrétan mi érdekel, mit szeretnél tanulni, kérdezz nyugodtan. Van sok elmélet, sok gyakorlat, j ó légkör, jó tanárok, és kapsz egy igen becsülendő gondolkodásmódot, fotószemléletet. FotoArt-os tanárurat ismerem, workshopon is voltam, tanfolyamon nem, más stílus, stb, de nem tudok róla nyilatkozni |
|
Előzmény:
 |
Mike McCready
2007-01-29 13:47:19
|
191
|
Hello!
Kineztem ket tanfolyamot, de nem tudok donteni. Tudna valaki mondani pro es kontra valami okos dolgot?
Az egyik a FotoArt, a masik a Chromogenic Arts (itt nemreg linkelte valaki).
Irtatok, hogy inkabb a FotoArt. Miert?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|