Keresés

Részletes keresés

t-online Creative Commons License 2007-01-29 22:30:33 496
Köszönöm a választ nem gondoltam, hogy ennyire bonyolult, nincs mese, valahol egy érthető irodalmat kell keressek hozzá, van valakinek ötlete?
A hozzászólás:
skitty Creative Commons License 2007-01-29 18:48:41 493
Hát egy két mondatban nem tudom leírni :-)A PS természetesen a Photoshop, de azon belül a kép adja hogy mit is csinálok vele. Kontraszt, szaturáció, világos-árnyékos részek váltotatása, fényképszűró, szelektív színek, élesítés, zajszűrés...meg amit még találok...de sok minden van amit csak véletlenszerűen próbálok...aztán vagy jó vagy nem...
Előzmény:
t-online Creative Commons License 2007-01-29 16:56:54 489
Hello skitty, a segítségedet szeretném kérni, 1-2 mondatban leírnád, miken változtattál a képeket illetően, gondolom, a PS a fotóshoppot jelenti. Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!