|
|
|
|
 |
t-online
2007-01-29 22:30:33
|
496
|
| Köszönöm a választ nem gondoltam, hogy ennyire bonyolult, nincs mese, valahol egy érthető irodalmat kell keressek hozzá, van valakinek ötlete? |
|
A hozzászólás:
 |
skitty
2007-01-29 18:48:41
|
493
|
| Hát egy két mondatban nem tudom leírni :-)A PS természetesen a Photoshop, de azon belül a kép adja hogy mit is csinálok vele. Kontraszt, szaturáció, világos-árnyékos részek váltotatása, fényképszűró, szelektív színek, élesítés, zajszűrés...meg amit még találok...de sok minden van amit csak véletlenszerűen próbálok...aztán vagy jó vagy nem... |
|
Előzmény:
 |
t-online
2007-01-29 16:56:54
|
489
|
| Hello skitty, a segítségedet szeretném kérni, 1-2 mondatban leírnád, miken változtattál a képeket illetően, gondolom, a PS a fotóshoppot jelenti. Köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|