|
|
|
|
 |
skitty
2007-01-29 18:48:41
|
493
|
| Hát egy két mondatban nem tudom leírni :-)A PS természetesen a Photoshop, de azon belül a kép adja hogy mit is csinálok vele. Kontraszt, szaturáció, világos-árnyékos részek váltotatása, fényképszűró, szelektív színek, élesítés, zajszűrés...meg amit még találok...de sok minden van amit csak véletlenszerűen próbálok...aztán vagy jó vagy nem... |
|
A hozzászólás:
 |
t-online
2007-01-29 16:56:54
|
489
|
| Hello skitty, a segítségedet szeretném kérni, 1-2 mondatban leírnád, miken változtattál a képeket illetően, gondolom, a PS a fotóshoppot jelenti. Köszi. |
|
Előzmény:
 |
skitty
2007-01-28 18:53:46
|
478
|
A Pentacont már eladtam, a Domiplan megvan de az csak játéknak jó mert a blendéje valami miatt nem álliható. Van egy átalakitom Nikon-T2...ha jól tudom akkor az az amelyik majdnem M42? Ugy 2 menetet tudom óvatosan behajtani az M42-es obit... Csak próbaképp szeretném mert van egy Nikkor 1,8/50d-m és régebben a Pentaconnal is csináltam aránylag jó portrékat...Most rámjött hogy összehasonlítom hogy mit tud egy korszerű obi egy jó manuális ellen :-) Tudom hogy nincs végtelenem rajta , de ugyis csak a portré miatt érdekel. Pentacon 1,8/50el készült /természetesen PS bőven/ Nikorr 1,8/50d ebben is van PS |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|