Keresés

Részletes keresés

skitty Creative Commons License 2007-01-29 18:48:41 493
Hát egy két mondatban nem tudom leírni :-)A PS természetesen a Photoshop, de azon belül a kép adja hogy mit is csinálok vele. Kontraszt, szaturáció, világos-árnyékos részek váltotatása, fényképszűró, szelektív színek, élesítés, zajszűrés...meg amit még találok...de sok minden van amit csak véletlenszerűen próbálok...aztán vagy jó vagy nem...
A hozzászólás:
t-online Creative Commons License 2007-01-29 16:56:54 489
Hello skitty, a segítségedet szeretném kérni, 1-2 mondatban leírnád, miken változtattál a képeket illetően, gondolom, a PS a fotóshoppot jelenti. Köszi.

Előzmény:
skitty Creative Commons License 2007-01-28 18:53:46 478
A Pentacont már eladtam, a Domiplan megvan de az csak játéknak jó mert a blendéje valami miatt nem álliható. Van egy átalakitom Nikon-T2...ha jól tudom akkor az az amelyik majdnem M42? Ugy 2 menetet tudom óvatosan behajtani az M42-es obit...
Csak próbaképp szeretném mert van egy Nikkor 1,8/50d-m és régebben a Pentaconnal is csináltam aránylag jó portrékat...Most rámjött hogy összehasonlítom hogy mit tud egy korszerű obi egy jó manuális ellen :-) Tudom hogy nincs végtelenem rajta , de ugyis csak a portré miatt érdekel. Pentacon 1,8/50el készült /természetesen PS bőven/Nikorr 1,8/50d ebben is van PS

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!