|
|
|
|
 |
Mike McCready
2007-01-31 09:23:58
|
194
|
Nos?
Valaki esetleg tudna segiteni?
MM |
|
 |
-Kirikou-
2007-01-29 22:08:47
|
192
|
Chromogenic Arts-ot én végigjártam, kezőt is, haladót is. Ajánlom több szempontból is. Nemtom konkrétan mi érdekel, mit szeretnél tanulni, kérdezz nyugodtan. Van sok elmélet, sok gyakorlat, j ó légkör, jó tanárok, és kapsz egy igen becsülendő gondolkodásmódot, fotószemléletet. FotoArt-os tanárurat ismerem, workshopon is voltam, tanfolyamon nem, más stílus, stb, de nem tudok róla nyilatkozni |
|
A hozzászólás:
 |
Mike McCready
2007-01-29 13:47:19
|
191
|
Hello!
Kineztem ket tanfolyamot, de nem tudok donteni. Tudna valaki mondani pro es kontra valami okos dolgot?
Az egyik a FotoArt, a masik a Chromogenic Arts (itt nemreg linkelte valaki).
Irtatok, hogy inkabb a FotoArt. Miert?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|