Keresés

Részletes keresés

Mike McCready Creative Commons License 2007-01-31 09:23:58 194

Nos?

Valaki esetleg tudna segiteni?

MM

-Kirikou- Creative Commons License 2007-01-29 22:08:47 192
Chromogenic Arts-ot én végigjártam, kezőt is, haladót is. Ajánlom több szempontból is. Nemtom konkrétan mi érdekel, mit szeretnél tanulni, kérdezz nyugodtan.
Van sok elmélet, sok gyakorlat, j ó légkör, jó tanárok, és kapsz egy igen becsülendő gondolkodásmódot, fotószemléletet. FotoArt-os tanárurat ismerem, workshopon is voltam, tanfolyamon nem, más stílus, stb, de nem tudok róla nyilatkozni
A hozzászólás:
Mike McCready Creative Commons License 2007-01-29 13:47:19 191

Hello!

 

Kineztem ket tanfolyamot, de nem tudok donteni. Tudna valaki mondani pro es kontra valami okos dolgot?

Az egyik a FotoArt, a masik a Chromogenic Arts (itt nemreg linkelte valaki).

Irtatok, hogy inkabb a FotoArt. Miert?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!