Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
stgellert Creative Commons License 2007-01-29 10:37:29 18

Ezzel azért vitatkoznék...

A technikailag jó kép még nem nagy kép... sőt még csak belépő sem a nagy képek előszobájába...

Előzmény:
Birdie Creative Commons License 2003-07-12 16:07:15 0
Nekem van már néhány 5 Mpixeles fotóm, az elég nagy? ;-)))))))))))))))))))))))

Egyébként sztem a szerénység nem csak az igazi profiknál van meg. Aki nem ért a fotózáshoz, az azért mondja. Akicsak kicsit ért, az azért, mert lája, hogy még messze van a profiktól. A profik meg azért, mert félnek a többi profitól, hogy beképzeltnek titulálják :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!