Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
stgellert Creative Commons License 2007-01-29 10:28:45 17
3. db. Amit tényleg vállalnék.
Előzmény:
ZsigaS Creative Commons License 2003-07-12 15:54:35 -
Jó régen volt. Egy baráti összejövetelen abba a szerencsés helyzetbe kerültem, hogy egy asztalnál ültem 4 valódi fotómüvésszel. Talán koruk legnagyobbjai voltak. Ma már - sajnos - egy sem él. Arról szólt az eléggé heves vita, hogy melyiküknek hány igazán "NAGY" képe van. Csodálkozva konstatáltam, hogy ezek az emberek milyen szerények. Egyetlen egy sem volt amelyiknél ez a szám meghaladta volna a hatot (6).
Természetesen én mint iparos a dupla 0-nál tartok, de nem is ez a lényeg. Te mit gondolsz neked hány "NAGY" képed van?
Ha esetleg lehetne látni.
Köszönöm.
Denes

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!