|
|
|
|
 |
bmwr12
2007-01-29 09:56:06
|
486
|
A 6element in 6 group, a legkevesebb. Nem igen kőrkörös a zárás.
A képen látható, már eléggé jónak mondható.  |
|
A hozzászólás:
 |
QnAdam
2007-01-28 22:19:27
|
485
|
| mennyi az a jó sok? :) |
|
Előzmény:
 |
bmwr12
2007-01-28 18:37:21
|
476
|
Szvsz:
Tessar a jobb, (persze ha nem buherált) az M42-es max 5e ha szép.
Helios, sokféle van. A Biotar clónja, olyant kell választani amelyikben jó sok lemezből áll a blendéje, és bevonakos, na meg A-M átkapcsolós. Max 3-5e. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|