Keresés

Részletes keresés

bmwr12 Creative Commons License 2007-01-28 19:45:11 483

Üdv.

MESTER!

 

Skitty itt az alkalom, a mestertől kérdezni.

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2007-01-28 19:38:07 482
Ha megfelel az új adapter is, azt küldhetek, de drágább lesz. Vagy marad a börze. Levélben megtalálhatsz.
Előzmény:
skitty Creative Commons License 2007-01-28 19:23:15 480
Köszi szépen a válaszod. Lencsés átalakitóm volt, az első kép avval lett lőve meg az 1,8/50-es Pentaconnal. Próbálok valami olcsó Nikon-m42 átalakítot szerezni, de eddig csak drágábban kaptam volna mint az Obi /A Heliost cseréltem a Tessar-ra...igy a Tessar 3,5-be fájt :-)...azért is kérdeztem meg hogy nem-e csináltam marhaságot.../
Tavalyi bőrzén vettem egy lencsenélküli átalakítót 3-ért...na most ilyenre vadászok, de a mostani bőrzén nem találtam csak aranyárban...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!