|
|
|
|
 |
bmwr12
2007-01-28 19:45:11
|
483
|
Üdv.
MESTER!
Skitty itt az alkalom, a mestertől kérdezni. |
|
A hozzászólás:
 |
garfieldka
2007-01-28 19:38:07
|
482
|
| Ha megfelel az új adapter is, azt küldhetek, de drágább lesz. Vagy marad a börze. Levélben megtalálhatsz. |
|
Előzmény:
 |
skitty
2007-01-28 19:23:15
|
480
|
Köszi szépen a válaszod. Lencsés átalakitóm volt, az első kép avval lett lőve meg az 1,8/50-es Pentaconnal. Próbálok valami olcsó Nikon-m42 átalakítot szerezni, de eddig csak drágábban kaptam volna mint az Obi /A Heliost cseréltem a Tessar-ra...igy a Tessar 3,5-be fájt :-)...azért is kérdeztem meg hogy nem-e csináltam marhaságot.../ Tavalyi bőrzén vettem egy lencsenélküli átalakítót 3-ért...na most ilyenre vadászok, de a mostani bőrzén nem találtam csak aranyárban... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|