|
|
|
|
 |
skitty
2007-01-28 18:53:46
|
478
|
A Pentacont már eladtam, a Domiplan megvan de az csak játéknak jó mert a blendéje valami miatt nem álliható. Van egy átalakitom Nikon-T2...ha jól tudom akkor az az amelyik majdnem M42? Ugy 2 menetet tudom óvatosan behajtani az M42-es obit... Csak próbaképp szeretném mert van egy Nikkor 1,8/50d-m és régebben a Pentaconnal is csináltam aránylag jó portrékat...Most rámjött hogy összehasonlítom hogy mit tud egy korszerű obi egy jó manuális ellen :-) Tudom hogy nincs végtelenem rajta , de ugyis csak a portré miatt érdekel. Pentacon 1,8/50el készült /természetesen PS bőven/ Nikorr 1,8/50d ebben is van PS |
|
A hozzászólás:
 |
bmwr12
2007-01-28 18:40:13
|
477
|
| A Pentacon 1,8/50-es alapobi, és a Dominplan megvan még ? |
|
Előzmény:
 |
skitty
2007-01-28 18:31:03
|
475
|
| Helios 2/58 és Tessar 2,8/50 közül melyik szerintetek a jobb obi? Kb mennyit érdemes max adni értük, ha mindkét darab szép állapotú , nem karcos, szépen jár? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|