Keresés

Részletes keresés

skitty Creative Commons License 2007-01-28 18:53:46 478
A Pentacont már eladtam, a Domiplan megvan de az csak játéknak jó mert a blendéje valami miatt nem álliható. Van egy átalakitom Nikon-T2...ha jól tudom akkor az az amelyik majdnem M42? Ugy 2 menetet tudom óvatosan behajtani az M42-es obit...
Csak próbaképp szeretném mert van egy Nikkor 1,8/50d-m és régebben a Pentaconnal is csináltam aránylag jó portrékat...Most rámjött hogy összehasonlítom hogy mit tud egy korszerű obi egy jó manuális ellen :-) Tudom hogy nincs végtelenem rajta , de ugyis csak a portré miatt érdekel. Pentacon 1,8/50el készült /természetesen PS bőven/Nikorr 1,8/50d ebben is van PS
A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2007-01-28 18:40:13 477
A Pentacon 1,8/50-es alapobi, és a Dominplan megvan még ?
Előzmény:
skitty Creative Commons License 2007-01-28 18:31:03 475
Helios 2/58 és Tessar 2,8/50 közül melyik szerintetek a jobb obi? Kb mennyit érdemes max adni értük, ha mindkét darab szép állapotú , nem karcos, szépen jár?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!