Keresés

Részletes keresés

QnAdam Creative Commons License 2007-01-28 22:19:27 485
mennyi az a jó sok? :)
A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2007-01-28 18:37:21 476

Szvsz:

Tessar a jobb, (persze ha nem buherált) az M42-es max 5e ha szép.

 

Helios, sokféle van. A Biotar clónja, olyant kell választani amelyikben jó sok lemezből áll a blendéje, és bevonakos, na meg A-M átkapcsolós. Max 3-5e.

Előzmény:
skitty Creative Commons License 2007-01-28 18:31:03 475
Helios 2/58 és Tessar 2,8/50 közül melyik szerintetek a jobb obi? Kb mennyit érdemes max adni értük, ha mindkét darab szép állapotú , nem karcos, szépen jár?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!