|
|
|
|
 |
bmwr12
2007-01-28 18:40:13
|
477
|
| A Pentacon 1,8/50-es alapobi, és a Dominplan megvan még ? |
|
 |
bmwr12
2007-01-28 18:37:21
|
476
|
Szvsz:
Tessar a jobb, (persze ha nem buherált) az M42-es max 5e ha szép.
Helios, sokféle van. A Biotar clónja, olyant kell választani amelyikben jó sok lemezből áll a blendéje, és bevonakos, na meg A-M átkapcsolós. Max 3-5e. |
|
A hozzászólás:
 |
skitty
2007-01-28 18:31:03
|
475
|
| Helios 2/58 és Tessar 2,8/50 közül melyik szerintetek a jobb obi? Kb mennyit érdemes max adni értük, ha mindkét darab szép állapotú , nem karcos, szépen jár? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|