Keresés

Részletes keresés

bmwr12 Creative Commons License 2007-01-28 11:54:30 468

Nem ! Az előbbi, az sötét. Mellé klikkeltem.

 

Ez mutatja, hogy pl. az f 8-at mettől meddig.

A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2007-01-28 11:51:39 467
Eléggé világos.
Előzmény:
t-online Creative Commons License 2007-01-28 10:27:29 463
Sziasztok. Lenne egy kérdésem, szégyelem, de nem tudom, hogy lehet megnézi az objektív jelölésein, hogy a mélységélesség megfelelő-e? Elmondaná valaki? Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!