|
|
|
|
 |
bmwr12
2007-01-27 21:59:17
|
456
|
Nézzél rá a linkre, amit akki2c-nek ajánlottam. Rengeteg Jupiter is van.
Inkább belinkelem a Jupiteres oldalt. EZAZ |
|
 |
iha
2007-01-27 21:54:42
|
455
|
Bocs, elírtam. Azt akartam írni, hogy 3000 Ft-ért. . |
|
A hozzászólás:
 |
iha
2007-01-27 21:53:38
|
454
|
Hát igen, múlt héten nálam szerencsésebb volt az az ember, aki 3.000 Ft-t elvitte ugyanilyen obit.
|
|
Előzmény:
 |
bmwr12
2007-01-27 19:34:41
|
445
|
Elektric 1,8/50-es MC:
Ha venném 1500.
Ha eladnám 12000.
A kérdés az hogy ki adná el ennyiért nekem, és kinek tudnám eladni ezért.
Komolyabban:
Nem tudom, mert külön még nem vettem, csak géppel együtt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|