Keresés

Részletes keresés

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-02-07 09:13:47 4761

Most látom, hogy már van itthon.

125e körül mérik.

 

:))))

A hozzászólás:
Kékbálna Creative Commons License 2007-01-27 21:30:54 4759
Vettem észre. Bevezető ár az USA-ban 500USD ami nem is rossz. Jól szétnézek majd. De ez egy olyan kütyü amire szívesen váltanék.
Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-01-27 19:59:47 4758

Há' még nem is kapható.

 

:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!