Keresés

Részletes keresés

Kékbálna Creative Commons License 2007-01-27 21:30:54 4759
Vettem észre. Bevezető ár az USA-ban 500USD ami nem is rossz. Jól szétnézek majd. De ez egy olyan kütyü amire szívesen váltanék.
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-01-27 19:59:47 4758

Há' még nem is kapható.

 

:))))

Előzmény:
Kékbálna Creative Commons License 2007-01-27 19:34:14 4757

Hali Speibl!

 

Nem tudsz egy ilyet kölcsön adni egy hétre? Szárazra is elég lenne. Megszédültem tőle. Ez egy kicsit gép ami látószöge 28-tól megy felfelé. Ráadásul a 18x zoom a makrónál igen jól jön. A super makro módban megint kikapcsolja a vakut? Meg az Oly mániám. Érdekelne egy teszt vele. Aztán meglátjuk.

 

Szia

 

Kékbálna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!