Keresés

Részletes keresés

iha Creative Commons License 2007-01-27 21:53:38 454
Hát igen, múlt héten nálam szerencsésebb volt az az ember, aki 3.000 Ft-t elvitte ugyanilyen obit.
A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2007-01-27 19:34:41 445

Elektric 1,8/50-es MC:

Ha venném 1500.

Ha eladnám 12000.

A kérdés az hogy ki adná el ennyiért nekem, és kinek tudnám eladni ezért.

 

Komolyabban:

Nem tudom, mert külön még nem vettem, csak géppel együtt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!