|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Kékbálna
2007-01-27 19:34:14
|
4757
|
Hali Speibl!
Nem tudsz egy ilyet kölcsön adni egy hétre? Szárazra is elég lenne. Megszédültem tőle. Ez egy kicsit gép ami látószöge 28-tól megy felfelé. Ráadásul a 18x zoom a makrónál igen jól jön. A super makro módban megint kikapcsolja a vakut? Meg az Oly mániám. Érdekelne egy teszt vele. Aztán meglátjuk.
Szia
Kékbálna |
|
Előzmény:
 |
Speibl és Hurvinyek
2007-01-26 22:00:56
|
4750
|
Most látom azé' csinálnak hozzá "normális" tokot is.
Kicsit furin néz ki.  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|