Keresés

Részletes keresés

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-01-27 19:59:47 4758

Há' még nem is kapható.

 

:))))

A hozzászólás:
Kékbálna Creative Commons License 2007-01-27 19:34:14 4757

Hali Speibl!

 

Nem tudsz egy ilyet kölcsön adni egy hétre? Szárazra is elég lenne. Megszédültem tőle. Ez egy kicsit gép ami látószöge 28-tól megy felfelé. Ráadásul a 18x zoom a makrónál igen jól jön. A super makro módban megint kikapcsolja a vakut? Meg az Oly mániám. Érdekelne egy teszt vele. Aztán meglátjuk.

 

Szia

 

Kékbálna

Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2007-01-26 22:00:56 4750

Most látom azé' csinálnak hozzá "normális" tokot is.

Kicsit furin néz ki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!