Keresés

Részletes keresés

tánczika Creative Commons License 2007-01-28 08:27:26 462
Az alábbi hozzászólásom erre lett volna válasz, csek elügyetlenkedtem..:)
A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2007-01-27 17:54:42 441

Olyan amit a híd alatt le kell hajlítani ? Árban hogy néz ki, egy ilyen kémény PSix-el ?

Előzmény:
tánczika Creative Commons License 2007-01-27 05:26:39 438

Ráadásul a "hajókémény", Olympia Sonnar.

Életem legjobb objektívje!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!