|
|
|
|
 |
h.rom
2007-01-28 10:33:24
|
464
|
| Köszi, nézegettem, és van köztük néhány igen jó darab. Nekem viszont valami hazai elérhetőségre lenne szükségem, és igazad van, leginkább egy 70mm körüli kellene portrézni. |
|
A hozzászólás:
 |
bmwr12
2007-01-27 17:49:24
|
440
|
C.Z.J. Pancolar 1,8/50.
ITT
válogathatsz, az adott obi mellett vannak vele készűlt képek is.
Portréhoz azért 100m/-ig jó a méret, ezek kimondottan portréra készűlnek. |
|
Előzmény:
 |
h.rom
2007-01-27 16:43:54
|
439
|
| Sziasztok! Remélem lesz, aki tanácsot tud nekem adni. Keresek egy olyan M42-es obit, ami jó fényerővel rendelkezik, nincsenek optikai torzulásai, szépen rajzol, ja és 50mm, mert portrézni kellene, és az sem másodlagos szempont hogy ne kerüljön egy vagyonba. Előre is kösz a választ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|