Keresés

Részletes keresés

h.rom Creative Commons License 2007-01-28 10:33:24 464
Köszi, nézegettem, és van köztük néhány igen jó darab. Nekem viszont valami hazai elérhetőségre lenne szükségem, és igazad van, leginkább egy 70mm körüli kellene portrézni.
A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2007-01-27 17:49:24 440

C.Z.J. Pancolar 1,8/50.  

 

ITT  

 

válogathatsz, az adott obi mellett vannak vele készűlt képek is.

Portréhoz azért 100m/-ig jó a méret, ezek kimondottan portréra készűlnek.

Előzmény:
h.rom Creative Commons License 2007-01-27 16:43:54 439
Sziasztok! Remélem lesz, aki tanácsot tud nekem adni. Keresek egy olyan M42-es obit, ami jó fényerővel rendelkezik, nincsenek optikai torzulásai, szépen rajzol, ja és 50mm, mert portrézni kellene, és az sem másodlagos szempont hogy ne kerüljön egy vagyonba. Előre is kösz a választ!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!