Keresés

Részletes keresés

Nyikita1 Creative Commons License 2007-01-27 12:10:27 4756

Olvastam egy szuper szürőröl itt http://www.magic-filters.com/about.html

 

Hátha hasznos lehet, ha kiprobálod ird meg tapasztalataidat

A hozzászólás:
Garfield33 Creative Commons License 2007-01-27 09:59:16 4755

Köszi

 

Van egy belső szűrő a tokban, amit egy karral a lencse elé fordíthatok belül, kb 15 m-től jó (lefele).

Közeliekre lámpá(ka)t használok, de tipikusan az a 4-6 m-en készült film a rossz, ahol a lámpa már semmit sem ér illetve sok, a belső szűrő meg pirosat csinál a képből, simán viszont már kevés a meleg szín. fehéregyensúlyt meg nem tudok állítani a víz alatt)

Előzmény:
Malark Creative Commons License 2007-01-27 09:43:16 4754
A gyártó honlapját itt találod. Rendelni a neten pedig az unterwasserkamera honlapjáról tudod. Egyébként Te használsz szűrőt? Szép színesnek tűnnek a filmjeid.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!