|
|
|
|
 |
Garfield33
2007-01-27 09:59:16
|
4755
|
Köszi
Van egy belső szűrő a tokban, amit egy karral a lencse elé fordíthatok belül, kb 15 m-től jó (lefele).
Közeliekre lámpá(ka)t használok, de tipikusan az a 4-6 m-en készült film a rossz, ahol a lámpa már semmit sem ér illetve sok, a belső szűrő meg pirosat csinál a képből, simán viszont már kevés a meleg szín. fehéregyensúlyt meg nem tudok állítani a víz alatt) |
|
A hozzászólás:
 |
Malark
2007-01-27 09:43:16
|
4754
|
| A gyártó honlapját itt találod. Rendelni a neten pedig az unterwasserkamera honlapjáról tudod. Egyébként Te használsz szűrőt? Szép színesnek tűnnek a filmjeid. |
|
Előzmény:
 |
Garfield33
2007-01-26 23:14:29
|
4753
|
Hol láttad a 4m-re javasolt szűrőt?
Olyat hajtok a videómra már rég.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|