Keresés

Részletes keresés

Malark Creative Commons License 2007-01-27 09:43:16 4754
A gyártó honlapját itt találod. Rendelni a neten pedig az unterwasserkamera honlapjáról tudod. Egyébként Te használsz szűrőt? Szép színesnek tűnnek a filmjeid.
A hozzászólás:
Garfield33 Creative Commons License 2007-01-26 23:14:29 4753

Hol láttad a 4m-re javasolt szűrőt?

Olyat hajtok a videómra már rég....

Előzmény:
Malark Creative Commons License 2007-01-26 12:51:04 4741

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni színszűrők terén videózáshoz. A tokomra 55 mm-es szűrő való. Amit eddig találtam a neten az az UR Pro márka. Hol lehetne ilyet Magyarországon venni? Jó lenne egy kis segítség a használatával kapcsolatban is. Ha jól tudom, akkor különböző mélységekben ezeket cserélni kell. Én csak 2 fajtát találtam, egy narancssárgát, amire a gyártó honlapján max. 4 méteres mélységet írtak (az UnterWasserKamera.at -n meg 15 métert) és a vörös szűrőt mélyebb, de jó látótávolságú vízben. Hány különböző szűrő az ideális mondjuk a Vörös tengeren? Elég ez a két fajta? Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!