Keresés

Részletes keresés

tánczika Creative Commons License 2007-01-27 05:26:39 438

Ráadásul a "hajókémény", Olympia Sonnar.

Életem legjobb objektívje!

A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2007-01-26 15:39:54 436

Az nagyon jó, mármint a 2.8/180!

 :)))

Előzmény:
tánczika Creative Commons License 2007-01-26 10:14:53 433
4/300-ból a Pentacon is jó, nekem nagyon bevált. Illetve Sonnar-ból a 2,8/180 is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!