Keresés

Részletes keresés

vulpes Creative Commons License 2007-01-26 11:27:01 435
Szívesen.
A hozzászólás:
DuraAce Creative Commons License 2007-01-26 11:21:05 434
Köszönöm az infókat!
Előzmény:
vulpes Creative Commons License 2007-01-26 07:41:14 431

No, két képet hoztam ami a Panagor Macro 90 2.8-al készült. Az elsőt én követtem el (lehet találgatni hogy mi az ;-) ), a másikat az oldalbordám. Rekeszbeállítás passz, már a múlt ködébe vész, bár a második képen talán 8 vagy 11.

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!