|
|
|
|
 |
DuraAce
2007-01-26 11:21:05
|
434
|
| Köszönöm az infókat! |
|
 |
Tapika1
2007-01-26 07:53:04
|
432
|
Az első makróobim nekem is egy Panagor 90/2.8 volt.
Csak jókat tudok róla mondani; bár digit gépen nem használtam.
Ezt a képet is azzal csináltam:
http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto.php?photo=126467&size=big&password=&sort=1&cat=509
(a fotó diáról lett szkennelve)
A rajzával sosem volt gondom, diára pengeéles képet rajzolt már 4-es rekesz körül is.
Egyetlen hibája, hogy nincs rajta állványcsatlakozó.
Nagyon masszív fém tubusos, üveglencsés optika.
Üdv: Tapika
|
|
A hozzászólás:
 |
vulpes
2007-01-26 07:41:14
|
431
|
No, két képet hoztam ami a Panagor Macro 90 2.8-al készült. Az elsőt én követtem el (lehet találgatni hogy mi az ;-) ), a másikat az oldalbordám. Rekeszbeállítás passz, már a múlt ködébe vész, bár a második képen talán 8 vagy 11.


|
|
Előzmény:
 |
DuraAce
2007-01-25 15:12:04
|
425
|
Szia vulpes!
Megjött már a macro obid? Csak mert kíváncsi lennék a tapasztalatodra... szívesen megéznék ezzel készült képeket is, ha nem okoz gondot neked. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|