Keresés

Részletes keresés

DuraAce Creative Commons License 2007-01-26 11:21:05 434
Köszönöm az infókat!
Tapika1 Creative Commons License 2007-01-26 07:53:04 432

Az első makróobim nekem is egy Panagor 90/2.8 volt.

Csak jókat tudok róla mondani; bár digit gépen nem használtam.

Ezt a képet is azzal csináltam:

http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto.php?photo=126467&size=big&password=&sort=1&cat=509

 

(a fotó diáról lett szkennelve)

A rajzával sosem volt gondom, diára pengeéles képet rajzolt már 4-es rekesz körül is.

Egyetlen hibája, hogy nincs rajta állványcsatlakozó.

Nagyon masszív fém tubusos, üveglencsés optika.

 

Üdv: Tapika

 

A hozzászólás:
vulpes Creative Commons License 2007-01-26 07:41:14 431

No, két képet hoztam ami a Panagor Macro 90 2.8-al készült. Az elsőt én követtem el (lehet találgatni hogy mi az ;-) ), a másikat az oldalbordám. Rekeszbeállítás passz, már a múlt ködébe vész, bár a második képen talán 8 vagy 11.

 

 

 

 

Előzmény:
DuraAce Creative Commons License 2007-01-25 15:12:04 425

Szia vulpes!

 

Megjött már a macro obid? Csak mert kíváncsi lennék a tapasztalatodra... szívesen megéznék ezzel készült képeket is, ha nem okoz gondot neked.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!