Keresés

Részletes keresés

tánczika Creative Commons License 2007-01-26 10:14:53 433
4/300-ból a Pentacon is jó, nekem nagyon bevált. Illetve Sonnar-ból a 2,8/180 is.
A hozzászólás:
Salvataggio Creative Commons License 2007-01-25 22:12:02 430
4/300 is nagyon jó szerintem, de ebay-en használt obinak horror áron mozog...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!