Keresés

Részletes keresés

10d-t Creative Commons License 2007-01-25 21:45:01 429
szia,
a 200/2,8 állitolag kivaló :)
ha tudsz jo aron szolhatnal nekem is! ;)
A hozzászólás:
biggabe Creative Commons License 2007-01-25 21:30:58 428
Ezeket az objektíveket néztem ki: Carl Zeiss Jena Sonnar 4/300 és Carl Zeiss Jena Sonnar 2.8/200. Mi a véleményetek róla? Milyen a minőségük (mondjuk egy Canon 70-200/4L-hez képest)? Mennyit érdemes értük adni?

Köszi: biggabe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!