|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2007-01-25 17:15:02
|
20
|
| (Bejelentettuk az onkorinal: ertsd, az adocsoportnal is, nekunk kellett kulon utanamenni hogy azonnal atvaltsanak, mert dec. 30-an lett jogeros a haszn.vetelink... amugy vszinu idovel a foldhiv-on keresztul is odajutott volna. Es nalunk a lakcimbejelentest kotik ahhoz, hogy aki alairja mint szallasado, az fizeti az epitmenyadot...) |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2007-01-25 17:12:44
|
19
|
Hat anno mikor felepult a haz akkor bejelentettuk az onkorinal is, az ep.eng. alapjan allapitotta meg a nm-eket, melyik utan kell fizetni (asszem lakoter szumma, plusz garazs, de a pinceben a tarolot meg kazanhazat nem szamolta, de ebben tevedhetek). Amikor kijon az ertesito, akkor abban asszem csak az osszeg van es meg a kiszamitasi szabaly. Na megis megkerestem, egeszen hivatalosan amig nem volt haz addig telekado volt, most meg epitmenyado. Sajna a kiszabasi papirokat most valamiert nem talaltam meg, de azt igen, hogy tavalyra evi 12800Ft a hazunkra osszesen, 2 reszletben fizetendo. Ha megtalalnam, vagy megkapjuk az ideit, beirom reszletesen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|