Keresés

Részletes keresés

10d-t Creative Commons License 2007-01-25 14:42:32 424
szia,
sajnos mar targytalan, de azert köszonom.
amugy igen 10d-t, mert anno gondolkodtam a 10d-n, de vegul egy KM7D lett a dolog vége! :)
A hozzászólás:
TomisSzeged Creative Commons License 2007-01-25 13:49:15 423

Szia 10D-t... jó a neved, bár én épp tegnap adtam el a kicsikémet :(

 

Mi az alja?

sztem fém... :))

 

Amúgy csak az kéllene? Másik két obi, konverter, kötgyűrűk?

Jobban esne, ha nem kéne ezt a tök olcsó szettet 13 darabban eladogatnom, postázgatnom :S

 

Amúgy legyen 10!

 

( hétvégére elutazom, szal nem biztos, hogy gépközelbe jutok, de max jövő hét hétfő este válaszolgatok, vagy telefonon elértek! )

 

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!