|
|
|
|
 |
10d-t
2007-01-25 14:42:32
|
424
|
szia, sajnos mar targytalan, de azert köszonom. amugy igen 10d-t, mert anno gondolkodtam a 10d-n, de vegul egy KM7D lett a dolog vége! :) |
|
A hozzászólás:
 |
TomisSzeged
2007-01-25 13:49:15
|
423
|
Szia 10D-t... jó a neved, bár én épp tegnap adtam el a kicsikémet :(
Mi az alja?
sztem fém... :))
Amúgy csak az kéllene? Másik két obi, konverter, kötgyűrűk?
Jobban esne, ha nem kéne ezt a tök olcsó szettet 13 darabban eladogatnom, postázgatnom :S
Amúgy legyen 10!
( hétvégére elutazom, szal nem biztos, hogy gépközelbe jutok, de max jövő hét hétfő este válaszolgatok, vagy telefonon elértek! )
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|